Elite Luxury Suite Logo
 
   

PLAJ

Marinanın yakınında, sonsuz mavinin huzuruyla...

Sıra sıra dizilmiş yelkenlileriyle kartpostalları süsleyen Alanya Marina’ya olan yakınlığı, Elite Luxury Suıte & Spa’yı ayrıcalıklı kılıyor. 

Özel olarak tasarlanmış Beach Club ise eşsiz plajı, bistro cafe ve barı, plaj voleybolu, dalış severler için keyifli ve zengin sualtı dünyası ve çeşitli su sporları aktiviteleriyle sevdiklerinizle birlikte eğlenmeniz ve hayatın tadını çıkarmanız için hayal edebileceğiniz tüm detaylara ve donanıma sahip.

Tatilinizin vazgeçilmez aktivitesi olarak Türkiye'nin  eşsiz doğal güzelliklerinin tadını  ,  Konaklı’nın tertemiz Mavi Bayraklı denizinde yüzerek altın renkli kumsalında güneşlenerek  zevk alabilirsiniz.

Proje sakinlerimiz Beach Kulubüne shuttle servisiyle kolayca ulaşabilecek,  Akdeniz'in mavi sularına  adımınızı atabileceğiniz iskelesinde sınırsız denizin  keyfini çıkarabilecek, Su sporlarıyla heyecanınızı katlayabilir ya da kafe-bar - Restaurantın  sunduğu lezzetlerin tadına bakabileceksiniz.

Karetta Karettaların doğal  yaşam alanı...

Caretta’ların yumurta bıraktığı muhteşem koyu ve kumsalı, bölgenin eşsiz sahillerinden biridir.

Deniz hemen derinleşmediği için çocuklar ve yüzme bilmeyenler için denizde güvenle yüzmeleri ve oynamasını sağlayacaktır.  

Sabah ve akşam ışığında altın sarısı bir renge bürünen  Plajı’nın tertemiz görünen denizinde yüzerken yanınızdan geçen balıkları görebilirsiniz.

detaylar için tıklayın...galeri için tıklayın...trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.157plaj2otelimiz,plaj,1Belek / Antalyasub Giriş Tarihiotelimiz,plaj,Değerli ziyaretçimiz,

Online rezervasyon sistemimiz yakın bir zamanda hizmete girecektir. Bu süre zarfında aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz.