Elite Luxury Suite Logo
 
   

VIP PLUS SPA

Ruhunuz ve bedeniniz size minettar kalacak...

Hayat tüm hızıyla akıp giderken günlük hayat içerisinde düşen enerjinizi , yorulan bedeninizi ve yıpranan ruhunuzu tazelemek için en iyi çözüm sudan gelen sağlıktadır , yani uzmanlaşmış SPA'da...

Aileniz veya Arkadaşlarınızla Minimum 2 kişi ve Maximum 10 kişilik  özel gruplar için hazırlanmış VIP PLUS ROOM siz değerli misafirlerimize kendinizi özel hissettirecek bir atmosfer sunuyor.

Masaj salonu,Sauna,Buhar odası ve 4 kurnalı kişiye özel Türk Hamamından oluşan bu bölümde sizin dışınızda başka kimse hizmet almayarak size özel olacaktır.

Oturma grubumuzda dinlenirken düz ekran televizyonunuzda dilerseniz sizin için seçmiş olduğumuz videoları seyredebilir veya müzik kanallarından müzik dinleyebilirsiniz.

Alkolsüz içeceklerle doldurulmuş buzdolabımızdan soğuk içecekleri veya sıcak içecek barımızda hazırlanan çay,kahve ve aromatik bitki çaylarını  tadabilirsiniz.

Daha fazla isteklerinizi Vitamin barımızdan veya Restaurantımızdan sipariş verebileceksiniz.

Yine terapiler sırasında sizin için hazırladığımız taze meyva suları ,kuru yemiş ve çerez tabaklarını, taze meyva tabağı servisimiz terapilerle dinlenen ruhunuza bedensel enerji vererek destek olacaktır..

detaylar için tıklayın...galeri için tıklayın...trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.159vip-plus-spa2elite-de-yasam,vip-plus-spa,1Belek / Antalyasub Giriş Tarihielite-de-yasam,vip-plus-spa,Değerli ziyaretçimiz,

Online rezervasyon sistemimiz yakın bir zamanda hizmete girecektir. Bu süre zarfında aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz.