Elite Luxury Suite Logo
 
   

SPOR

Zihninizi ve vücudunuzu şımartarak tadını çıkartın...

Sadece eviniz değil sağlığınız ve rahatınız da bizim için önemli . Spor aktivitelerinden, eğlence, dinlenme alanlarına, lezzetli yemekler yiyebileceğiniz restaurantından sağlık ve güzellik merkezine kadar Süper sosyal imkanlardan oluşan sınırsız seçenekler....

Burada spor yapmaya vakit bulamamak bir bahane . Yeni yaşamınızda , siz sevdikleriniz için tasarlanan onlarca spor aktivitesinden birini seçmekde zorlanacaksınız.

Geniş aktivite alanlarında bulunan yürüyüş yolları, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, mini golf, barbekü alanı, oturma alanları,  meyve ağaçları, botanik bahçesi, bisiklet parkuru, açık fitness alanları ve helikopter pisti ise en güzel zamanlarınızı geçireceğiniz sosyalleşme ve huzur bulma alanları.

detaylar için tıklayın...galeri için tıklayın...trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.119spor2elite-de-yasam,spor,1Belek / Antalyasub Giriş Tarihielite-de-yasam,spor,Değerli ziyaretçimiz,

Online rezervasyon sistemimiz yakın bir zamanda hizmete girecektir. Bu süre zarfında aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz.