Elite Luxury Suite Logo
 
   

ÇOCUKLAR İÇİN

Çocuklar için benzersiz bir dünya...

Oyun ve aktivite çocuğun ruhsal yaşamını dengeleyen, kişilik yapısını geliştiren, hayatı tecrübe etmesini sağlayan, sevgiden sonra gelen en önemli gereksinimdir.

Sunulan sayısız oyun ve aktivitelerle en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın unutamayacakları neşeli tatil ve çocukluk anılarına ev sahipliği yapacak bir proje.

Aquapark, açık çocuk havuzu, oyun alanı, çocuk yuvası ve buz pateni gibi alanlar ise çocukların birbirleriyle sosyalleşip eğlendikleri merkezler olarak ayrıca tasarlanmıştır.

Çocuğunuzun mutlu ve sosyal bir şekilde büyümesi ve en güzel çocukluk hatıralarına sahip olması için otelimizdeki oyun alanları,  çocuk havuzları, Aquapark mini club, sentetik buz pateni pisti , bisiklet parkurları  gibi birbirinden eğlenceli alanlar bulunuyor.

detaylar için tıklayın...galeri için tıklayın...trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.139cocuklar-icin2elite-de-yasam,cocuklar-icin,1Belek / Antalyasub Giriş Tarihielite-de-yasam,cocuklar-icin,Değerli ziyaretçimiz,

Online rezervasyon sistemimiz yakın bir zamanda hizmete girecektir. Bu süre zarfında aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz.